PODPORTE NÁS

Staňte sa tiež súčasťou EXIT TOUR

Pridajte sa k priateľom a podporovateľom projektu.

EXIT Tour je veľmi výnimočný výchovno-vzdelávací kultúrny projekt. V spolupráci so školami, lektormi, hudobnou skupinou, miestnými neziskovými organizáciami, oficiálnymi miestnymi cirkvami, miestnou samosprávou a dobrovoľníkmi sa snaží o prevenciu mladej generácie pred nežiadúcimi vplyvmi v jej živote.

 

TCKompas je občianske združenie, ktorého všetky aktivity sú neziskové. Na zabezpečenie tak veľkého projektu, ako je EXIT TOUR je potrebná podpora od priateľov, firiem, inštitúcií, nadácií. Preto sa obraciame aj na Vás s prosbou o podporu tohto jedinečného projektu.

Ako môžete podporiť EXIT Tour

Finančne

Každý príspevok od jednotlivca i finančná podpora od firiem, organizácií, inštitúcíí a nadácií nám veľmi pomôže pri realizácii projektu EXIT Tour. Ak nás chcete finančne podporiť, využite naše bankové spojenie uvedené v kontaktoch, prípadne nám napíšte. Vážime si Vašu ochotu pomôcť nám.

Technickým zabezpečením

K realizácii EXIT Tour je potrebné aj množstvo technického vybavenia. Hľadáme firmy, ktoré by sa stali partnermi projektu a pomohli nám so zabezpečením notebookov a projektorov pre lektorov i na koncertnú show, zvukovej a svetelnej aparatúry, pomôcok k aktivitám pre študentov.

Mediálne

Radi by sme do projektu zapojili čo najviac rôznych druhov médií (televíziu, internet, rozhlas, printové médiá, ako aj reklamné billboardy a bannery). Chceme nájsť partnerov, ktorí by nám v šírení tejto myšlienky pomohli a s EXIT TOUR oboznámili širokú verejnosť.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem podporiť EXIT TOUR, prosím vyplňte kontaktný formulár zobrazený nižšie.
Prípadne nás kontaktujte priamo prostredníctvom emailu.

 

Ďakujeme za Vašu podporu.